- Vil du være en del av et raskt voksende miljø og få jobbe med varierte og spennende prosjekter?
- Vil du samtidig være med på å forme en smidig bedrift?
- Vil du bli en stor medeier til en meget lav kostnad?
- Vil du jobbe i en bedrift som satser sterkt på det faglige og metodikk?
EmLogic ble startet 1. januar 2021, og har allerede rukket å bli en solid aktør innen embedded segmentet. EmLogic skal hjelpe store og små bedrifter med utvikling av alt fra små moduler til store systemer innen de fleste industriområder og applikasjoner. Vi har tung faglig kompetanse innen Embedded Software, Hardware, FPGA og Signalbehandling. I tillegg har vi lang erfaring fra konsulentbransjen og forretningsutvikling.
Vi vil ha hovedkontor i Asker, men tar gjerne imot søknader fra hele landet.
EmLogic er allerede på god vei til å bli:
- Det ledende designsenteret på våre fagfelt
- Best på metodikk og opplæring
- En partner å stole på for kunder
- Kjent og anerkjent også utover Norge
Vi søker erfarne og selvstendige FPGA Designere, med minimum to års erfaring. Som FPGA-designer vil du få mulighet til å jobbe på spennende og varierte prosjekter, og du vil kunne bli involvert i alt fra forprosjekt og spesifikasjon via design og implementasjon til verifikasjon og test. Er du interessert i å jobbe med Embedded SW, HW eller Signalbehandling får du også muligheter til det.
Vi bygger selskapet gjennom å bygge mennesker og team. Hos oss får du støtte og opplæring av erfarne utviklere. Vi setter stor pris på at du deler din kunnskap med oss. Vi satser stort på faglig utvikling og jobber kontinuerlig med egen metodikk og egne verktøy.